14. 6. 2024 19:00, 32.kolo, MSFL

4:2

(3:1)

  1. Koláček David

    14.
  2. Opatřil Dominik

    23.
  3. Vybíral Martin

    30.
  4. Jasenský Adam

    37.
  5. Svoboda Jakub

    81.
  6. Šíbal Marek

    92.

Číslo utkání: 2023003A1A3206. Rozhodčí: Vejtasa Simon – Habermann Lubomír, Ehrenberger Tomáš. Delegát: Peřina Pavel. Hřiště: Žáčkova, tráva. Diváků: 278.

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
2 N Kunovský Radim 46
4 N Vavřík Petr 61
8 N Kuchař Michal [K]
9 N Grygar Daniel 80
10 N Jasenský Adam 70
11 N Vymětalík Matěj 46
19 N Opatřil Dominik
16 N Koláček David
22 N Riedl Radim
23 N Pečeňa Vojtěch 46
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Kundrát Radim 46
7 N Pak Vojtěch 46
14 N Červenka Petr
15 N Seidl Vít 61
17 N Šíbal Marek 70
18 N Rolinc Jakub 46
24 B Andres Josef

Uničov

# P Jméno ŽK ČK
1 B Uvízl Tomáš
2 N Diblík Martin
6 N Svoboda Jakub
7 N Hausknecht Marek 46
8 N Ambrozek Jan 63
9 N Vichta Jakub
10 N Komenda Tomáš [K]
11 N Vybíral Martin
15 N Suchánek Jakub 46
19 N Javůrek Jan 61
24 N Koutný Václav
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Saňák Jaroslav 61
4 N Sklenář Miroslav 46
13 N Kovář Petr
14 N Vorlický Patrik
17 N Krč Aleš 46
18 N Vojtek Dominik
72 B Kvapil Jan

Další zápasy kola

    • Datum: Středa 5. 6. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3202

    • Rozhodčí: Proske Zbyněk - Dudek Matěj, Šafrán Martin

    • Delegát: Samek Lubomír

    • Hřiště: Bazaly

    • Diváků: 250

    • HLUČÍN
    • Zlín B
    1:1

    Poznámka: , Původní termín: 14.06.2024 19:00

    • Datum: Úterý 11. 6. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3209

    • Rozhodčí: Čampišová Natálie - Vejtasa Simon, Ehrenberger Tomáš

    • Delegát: Juřička Jiří

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 185

    • Zlínsko
    • TŘINEC
    0:3

    Poznámka: , Původní termín: 14.06.2024 17:30

    • Datum: Středa 12. 6. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3201

    • Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Marek Daniel, Dorotík Jan

    • Delegát: Zahradníček Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 150

    • Tatran Bohunice
    • SLOVÁCKO B
    0:2

    Poznámka: , Původní termín: 15.06.2024 10:15

    • Datum: Čtvrtek 13. 6. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3207

    • Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Cieslar Ondřej, Řezníček Tomáš

    • Delegát: Hulcký Zdeněk

    • Hřiště: Neužilova, Brno

    • Diváků: 158

    • Datum: Pátek 14. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3205

    • Rozhodčí: Mayer Petr - Vlk Ondřej, Zapletal Jan

    • Delegát: Briksa Václav

    • Hřiště: Údolní, Blansko

    • Diváků: 285

    • Znojmo
    • Hodonín.
    2:1

    Poznámka: , Původní termín: 15.06.2024 17:30

    • Datum: Pátek 14. 6. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3204

    • Rozhodčí: Terber Ondřej - Marek Daniel, Budovič Pavel

    • Delegát: Fridrichovský Miroslav

    • Hřiště: MěS V Horním parku

    • Diváků: 190

    • Uherský Brod
    • Frýdek-Místek
    4:4

    Poznámka: , Původní termín: 15.06.2024 17:30

    • Datum: Sobota 15. 6. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3203

    • Rozhodčí: Dorušák Petr - Budovič Pavel, Svoboda Tomáš

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: Orelský st.

    • Diváků: 230

    • Datum: Sobota 15. 6. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3208

    • Rozhodčí: Tomanec Josef - Šimoník David, Mayer Petr

    • Delegát: Skřítecký Aleš

    • Hřiště: Brno, Loosova

    • Diváků: 157