17. 3. 2024 10:00, 14.kolo, SOP starších žáků

  1. Kolenčík Milan

    27.
  2. Adam Tadeáš

    30.
  3. Adam Tadeáš

    35.
  4. Kolenčík Milan

    38.
  5. Kolenčík Milan

    44.
  6. Pajdič Adrian

    47.
  7. Kolenčík Milan

    59.
  8. Geist Lukáš (penalta)

    60.
  9. Geist Lukáš

    62.
  10. Geist Lukáš

    70.

Číslo utkání: 2023424E1A1404. Rozhodčí: Lévai Pavel – Knap Petr, Blažek Filip. Hřiště: Březenec. Diváků: 20.

1. SK Jirkov

# P Jméno ŽK ČK
# P Náhradníci ŽK ČK

Kovářská / Vejprty

# P Jméno ŽK ČK
# P Náhradníci ŽK ČK

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1407

    • Rozhodčí: Šifalda Jiří - Ulrich Josef

    • Hřiště: Vilémov u Kadaně

    • Diváků: 30

    • Ervěnice - Jirkov B
    • Perštejn
    8:0

    Poznámka: / Hřiště: UMT Krušnohorská, Původní termín: 12.11.2023 10:00

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1406

    • Rozhodčí: Folwarczny David

    • Hřiště: Mostecká ul.

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1403

    • Rozhodčí: Votava Matěj - Beneš Michal, Vitvar Adam

    • Hřiště: Březno

    • Diváků: 50

    • Krásný Dvůr
    • Koštice
    12:2

    Poznámka: , Původní termín: 11.11.2023 10:00

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1408

    • Rozhodčí: Urban Miloš - Abraham Josef, Šnídl David

    • Hřiště: Kr. Dvůr

    • Diváků: 20

    • Černovice
    • Meziboří
    0:0

    Poznámka: / Hřiště: Černovice, Původní termín: 12.11.2023 10:00

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1405

    • Rozhodčí: Plecháč Patrik - Dráb Vladislav

    • Hřiště: Černovice

    • Diváků: 50

    • Strupčice
    • Měcholupy
    5:1

    Poznámka: , Původní termín: 11.11.2023 10:30, Původní termín: 30.06.2024 10:30

    • Datum: Úterý 23. 4. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A1401

    • Rozhodčí: Dráb Vladislav - Polyak Michal, Majzner Jan

    • Hřiště: Strupčice

    • Diváků: 50