Po přihlášení na inQ - E-vzdělávání FAČR (fotbal.cz) si můžete vyhledat, které kurzy aktuálně nabízíme právě pro vás a jakých krajích se aktuálně pořádají. V aplikaci E-vzdělávání jsou kurzy od základních trenérských licencí po nejvyšší. Doporučujeme tedy sledovat tuto aplikaci nebo přímo vámi zvolený krajský či okresní fotbalový svaz.

Návod k přihlášení do kurzů najdete v tomto videu.

Aktuálně se můžete přihlásit například na UEFA B licenci v Olomouci, pořádanou Lukášem Starobou. Kurz začíná již 9. března a stále jsou volná místa.

V případě zájmu o tuto konkrétní licenci, se můžete ozvat přímo na email staroba@fotbal.cz a nebo přes portál Staň se trenérem (inQ - E-vzdělávání FAČR (fotbal.cz)).

V jiných krajích vyhledejte krajské GTM, kteří vám podají informace o kurzech v jejich krajích. Ozvat se můžete i na vzdelavani@fotbal.cz nebo treneri@fotbal.cz.

Kurz UEFA B je první licence zaměřená víc na velký fotbal. Po roce od ukončení UEFA B licence se můžete přihlásit na UEFA A, Trenér mládeže UEFA B a Trenér brankařů UEFA B, které jsou již celorepublikové a vyučované Úsekem trenérů a vzdělávání FAČR.