FAČR pro všechny kluby zakoupil licence softwaru XPS, který je zaměřený na klíčové prvky trénování jako jsou analyzování, plánování a komunikace. Tento software umožní klubům získávat snadno sportovní informace z FAČR, plánovat si tréninkovou činnost a uchovávat veškeré klubové know-how.

Každý klub má nárok na 1 hlavní klubovou licenci (pro manažera/sekretáře atd.) a na licence pro každého hlavního trenéra družstva zdarma. To znamená, že počet licencí kluby obdrží podle počtu družstev + jednu administrátorskou. Standardní cena XPS Trainer je 2 490,- / rok a jde tak o výraznou pomoc i menším klubům.

Díky spolupráci FAČR a firmy Sideline Sports jsme pro vás připravili jedinečnou zvýhodněnou nabídku na rozšíření nadstandardních licencí XPS Network.

Jedná se o licenci - SIDELINE VIDEO ANALYZER - moderní program na střih videa ze zápasů a tréninků, díky kterému budete moci dlouhodobě uchovávat veškeré zápasy a rozbory na jednom místě. Součástí je i možnost kreslení do videa. Standardní cena licence je 16000,-/rok, zvýhodněná cena je 7000,-/rok. 

Dále Profi licence pro hráče - LICENCE PROFI SPORTOVEC - díky ní můžete nechat hráče omlouvat z tréninku, udělat přístup rodičům nebo třeba sdílet cvičení, videa a dokumenty. Standartní cena licence je 790,-/rok, zvýhodněná cena je 290,-/hráč/rok.

Informace o XPS si můžete také přečíst v této prezentaci.