O titulu je sice již rozhodnuto, před dvěma koly si jej zajistila Slavia, ještě nás však čeká rozuzlení, kdo bude na třetím místě a kdo soutěž opustí. V boji o bronz je na tom před posledním zápasem lépe Slovácko, které má před čtvrtým Libercem dvoubodový náskok a lepší vzájemnou bilanci. Moravanky se na závěr soutěže představí na půdě druhé Sparty, kterou však dokázaly v nadstavbové části již jednou porazit, Slovan přivítá U Nisy Slavii. Třetí příčka zajistí úspěšnému celku postup do prvního kola Ligy mistryň.


1. liga žen – nadstavba mistr, program 6. kola
20. 5. 13:00  FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha (U Nisy)
20. 5. 13:00  AC Sparta Praha - 1.FC Slovácko (Prosek) – LIVE STREAM

Rozhodnuto není na chvostu tabulky, kde o záchranu bojují Baník s Duklou. Oba tým mají na svém kontě čtrnáct bodů, Slezanky ale dokázaly o víkendu vyhrát v Praze a mají lepší vzájemnou bilanci, když Duklu dokázaly porazit již potřetí v sezoně. Navíc Baník se představí doma, v Radvanicích přivítá brněnskou Lokomotivu, Dukla naopak jede na západ Čech.

1. liga žen – nadstavba sestup, program 6. kola
20. 5. 13:00  FC Baník Ostrava - Lokomotiva Brno H.H. (Radvanice)
20. 5. 13:00  FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha (Dobřany)

Mistrovské dorostenky Slavie se v sobotu po polední představí na hřišti čtvrtého Slovácka, třetí Sparta přivítá druhou Lokomotivu Brno. V boji o záchranu je již rozhodnuto, soutěž opustí poslední Teplice, které v sobotu odpoledne pohostí Hradec Králové, ještě předtím do Plzně přijede ostravský Baník. Duel Pardubic s Duklou se odehraje až na začátku června.

1. liga dorostenek – nadstavba mistr, program 4. kola
20. 5. 13:00  1.FC Slovácko - SK Slavia Praha (Dolní Němčí)
20. 5. 15:00  AC Sparta Praha - Lokomotiva Brno H.H. (TCM Strahov)

1. liga dorostenek – nadstavba sestup, program 4. kola
21. 5. 10:00  FC Viktoria Plzeň - Akademie FC Baník Ostrava (Dobřany)
21. 5. 14:00  FK Teplice - FC Hradec Králové (Hostomice)
3. 6. 10:15  FK Pardubice - FK Dukla Praha (Areál Dolíček)