Sobotní čtvrtfinálový program začal v Pardubicích, kam přijelo Slovácko. Moravanky šly rychle do vedení gólem Jančářové, následně se poprvé za Slovácko trefila Kashima a před přestávkou ještě proměnila pokutový kop Klímová. Po změně stran mířila dvakrát přesně Aneta Polášková, také poprvé se prosadila Nyby a na 7:0 uzavřela v závěru Obadalová.

K dalšímu utkání jela Sparta do Plzně, kde Pražanky přes velkou převahu nedokázaly v prvním poločase překonat obranu domácích. Skóre otevřela ve druhém poločase Paulenová, na kterou navázala Kožárová a podruhé se radovala střelkyně prvního gólu. Premiérovou trefu si připsala Beckman a konečnou podobu výsledku dala z pokutového kopu Bužková.

Obhájkyně ze Slavie jely do Brna a odvezly si postup také s čistým kontem.  Po čtvrt hodině hry přesně mířila Khýrová, zanedlouho navýšila vedení Šurnovská, radovala se i Košíková a chvilku před odchodem do šaten i Stackpole. Chvilku po změně stran se prosadila i třetí Slovenka Morávková a výhru 6:0 pečetila Divišová.

Závěrečné nedělní utkání se odehrálo na severu Čech, kde Liberec hostil ostravský Baník. Slovan potvrzoval roli favorita hned od prvních minut zápasu a po první pětačtyřicetiminutovce vedl po gólech Šušolové, Terezy Černé a Harvilové tříbrankovým rozdílem. Severočešky se radovaly ve druhém poločase ještě jednou, když navýšila vedení Buryánová a Liberec je tak čtvrtým postupujícím do semifinále Poháru žen FAČR, které má úřední termín v polovině dubna.