Turnaje se zúčastnilo jedenáct týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin. V odpolední fázi následovala nadstavbová skupina o umístění. Oddíly tak odehrály za krásného slunného počasí osm až devět zápasů.

Na vítězství v turnaji dosáhla Slavia Praha, když za celý turnaj ani jednou neprohrála a nastřílela s přehledem nejvyšší počet branek. Na stupních vítězů jí tentokrát doplnily moravské týmy, a to v pořadí Lokomotiva Brno a Baník Ostrava.

„Za klub Viktoria Radim a náš dívčí tým Podlipansko děkujeme všem, kteří k nám cestovali, často i z daleka, aby u nás změřili svoje fotbalové dovednosti. Vaše aktivní účast nám pomohla uspořádat tento svátek dívčího fotbalu. Velký dík patří všem trenérům a rodičům, kteří i při tak prestižním turnaji vždy upřednostňovali zájem a rozvoj hráček před výsledkem, čímž pomohli turnaji stát se nejen sportovním, ale i zážitkovým vrcholem letošní sezóny. Do našeho areálu se přišlo podívat více než 300 diváků, a jsme přesvědčeni, že se nám společně podařilo inspirovat nejednu novou zájemkyni, aby rozšířila naši fotbalovou rodinu,“ uvedl Tomáš Růžička, zástupce Podlipansko F.L.T.

„Musím říct, že turnaj starší přípravky v areálu Viktoria Radim na mě udělal opravdový dojem. Zdejší prostředí působí velice příjemně, moderně a je evidentní, že lidé zde fotbalem skutečně žijí. Za zmínku stojí atmosféra, kterou místní zástupci v kombinaci s rodiči a dalšími příznivci neúnavně podněcovali a podporovali po celou dobu turnaje. Samozřejmě hlavní poděkování patří hráčkám, které celý den hrály s enormním úsilím, nadšením a energií. Bylo příjemné po týdnu vidět, kam se holky za dva roky v této kategorii mohou posunout po herní stránce. Z reakce týmů mám dojem, že šlo o vydařené zakončení letošní sezóny v přípravkové kategorii,“ sdělil Marek Opočenský, koordinátor soutěží ženského fotbalu.  

Pořadí:
1. Slavia Praha
2. Lokomotiva Brno H. H.
3. Baník Ostrava
4. Slovan Liberec
5. Sparta Praha
6. Hradec Králové
7. FK Pardubice
8. Podlipansko F.L.T
9. Dukla Praha
10. Motorlet Praha
11. DFK Bohemians

foto: Tomáš Růžička - kompletní fotogalerie zde