Vedoucí Slavia hostila v Horních Měcholupech čtvrtý Slovan Liberec a do vedení šly favoritky po střele Franny Černé z 25. minuty, která si zasekla míč a rozvlnila síť poprvé. Severočešky však dokázaly před přestávkou vyrovnat, po rohovém kopu dotlačila míč za brankovou čáru Dinh Thanhová.

Po změně stran šel dokonce Slovan do vedení, opět po rohovém kopu, tentokrát se radovala Švíbková. Pražanky však dvěma slepenými góly rychle otočily skóre. Nejdříve Šlajsová využila přihrávky Morávkové a po dalším rohovém kopu tentokrát zvedala ruce nad hlavu Krejčiříková. Čtvrtý gól nakonec přidala do sítě Liberce Szewieczková, ta si navedla míč z pravé strany na střed a levou nohou dala konečnou podobu výsledku na 4:2.

SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec 4:2 (1:1)
Branky: 25. Černá F., 71. Šlajsová, 75. Krejčiříková, 90. Szewieczková – 40. Dinh Thanhová, 60. Švíbková

Slavia ženy - Liberec ženy 4:2 (20. 4. 2024, 1. liga žen, Praha, H. Měcholupy)

Druhá Sparta přivítala na Proseku Slovácko a Moravanky rychle vedly po přesné hlavičce Jančářové. V 18. minutě si však centrovaný míč našla domácí Chang a vyrovnala. Pražanky dokázaly otočit vývoj utkání ještě v prvním poločase, když se přesně trefila zkušená Martínková. Slovácku nepomohla ve druhém poločase ani přesilovka, když byla po druhé žluté kartě vyloučena Dědinová. V závěru se ozvala pouze tyč domácí branky a tři body tak zůstaly v Praze.

AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
Branky: 18. Chang, 40. Martínková – 6. Jančářová
ČK: 74. Dědinová

Překvapení se však zrodilo ve skupině o udržení, když poslední Pardubice poprvé v sezoně vyhrály. V Plzni začaly Perníkařky lépe, hned po pěti minutách se radovala Novotná. Na vyrovnání Mrázové však reagovala gólem Hrobská. Západočeškám se podařilo opět po přestávce vyrovnat, ale Hýlová s Matějkovou daly Pardubicím dvoubrankový náskok, který dokázaly viktoriánky už jen korigovat po přesném zásahu Pelikánové. Východočešky zůstávají poslední, přiblížily se však předposlednímu Baníku na tři body.

FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 3:4 (1:2)
Branky: 16. a 48. Mrázová, 67. Pelikánová – 5. Novotná, 24. Hrobská, 50. Hýlová, 61. Matějková

A právě Ostravanky zajížděly do Brna, kde vedly po gólu Molkové. Brňanky však v prvním dějství dvěma góly také otočily vývoj duelu. Po čtvrt hodině hry se radovala Ježková a přesně mířila i Poláčková. Ve druhém poločase srovnaly kapitánka Baníku Vojtková, souboj však rozhodla druhou brankou v utkání domácí Poláčková.

Lokomotiva Brno H.H. – FC Baník Ostrava 3:2 (2:1)
Branky: 30. a 58. Poláčková, 16. Ježková – 7. Molková, 51. Vojtková