Losování čtvrtfinálových dvojic Poháru žen FAČR a semifinále Poháru dorostenek se ujal host Erich Brabec. Přítomni byli také Jitka Plochová (sekretářka STK FŽ), Ondřej Havlas (člen STK FŽ), David Simon (úsek fotbalu žen) a Zdeněk Mužík (sekretář žen).

Obhájkyně vítězství Slavia Praha bude hostit ostravský Baník, druholigový Hradec Králové poměří síly s fotbalistkami Slovácka. Slovan Liberec čeká duel se Spartou a poslední dvojici přesněji poznáme po dohrání dvou utkání 3. kola. Vítěz utkání Raptors – Viktoria Plzeň se střetně s vítězem brněnského derby mezi Líšní a Lokomotivou. Dohrávky jsou na programu na začátku února.

Čtvrtfinále Poháru žen FAČR
SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko
FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
Prague Raptors FC – FC Viktoria Plzeň / SK Líšeň – Lokomotiva Brno H.H.

V Poháru dorostenek uvidíme v semifinále derby pražských „S“, druhou dvojici budou tvořit vítězové utkání Slovácko – Hradec Králové a Lokomotiva Brno – Pardubice. I zde se rozhodne o konečném složení semifinále v první polovině února.

Semifinále Poháru dorostenek
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
1.FC Slovácko – FC Hradec Králové / Lokomotiva Brno H.H. – FK Pardubice

Čtvrtfinále Poháru žen FAČR má úřední termín o víkendu 25. - 26. února 2023, semifinále Poháru dorostenek by se mělo odehrát během března 2023.