Nominace reprezentace žen do 17 let na 2. kolo kvalifikace ME 2024, Liga A

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je ve čtvrtek 14. 3. 2024 v 10:00 v sídle FAČR
UKONČENÍ SRAZU je v pondělí 25. 3. 2024 01:00 v sídle FAČR

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Gabriela Jana Sobotková 15 let SK Slavia Praha 5 0
Natálie Žížková 16 let FC Viktoria Plzeň 3 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Lenka Černá 16 let SK Slavia Praha 16 0
Klára Daníčková 15 let AC Sparta Praha 6 0
Karolína Krupníková FC Baník Ostrava 9 0
Natálie Navrátilová 16 let FC Viktoria Plzeň 6 0
Denisa Rancová 15 let FC Viktoria Plzeň 7 2
Karolína Strašíková 15 let AC Sparta Praha 3 0
Zuzana Vavrlová SK Slavia Praha 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Kristýna Bartošová SK Slavia Praha 7 0
Nicole Chromečková 16 let SK Slavia Praha 2 0
Lucie Kroupová 16 let SK Slavia Praha 19 2
Tereza Kučerová SK Slavia Praha 5 0
Nikola Šotová 15 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Tereza Veselá 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Jana Csizmaziová 15 let FC Slovan Liberec 4 0
Ellen Eiseltová 15 let SK Slavia Praha 6 0
Natálie Rupcová 15 let AC Sparta Praha 2 1
Adéla Trachtová AC Sparta Praha 8 0
Monika Vojtěchová 17 let SK Slavia Praha 17 1

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Nikola Harantová AC Sparta Praha 0 0
Lucie Chumanová IMG Academy U17 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Viktorie Bechyňová SK Slavia Praha 1 0
Natálie Anna Hrbatá 16 let SK Slavia Praha 0 0
Nikola Lesáková 15 let AC Sparta Praha 4 0
Eliška Nechutová 14 let Lokomotiva Brno H.H. 0 0
Melissa Nitsche SK Slavia Praha 0 0
Kateřina Pižlová FC Slovan Liberec 0 0
Barbora Šubrtová 14 let AFK Sadská 0 0
Zuzana Šubrtová 14 let AFK Sadská 0 0
Hana Václavíková FC Slovan Liberec 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Stella Balázsová 15 let AC Sparta Praha 3 0
Ingrid Blechová SK Slavia Praha 0 0
Natálie Kundrtová 16 let 1.FC Slovácko 2 0
Diana Šafářová 15 let FC Slovan Liberec 0 0
Kateřina Trnovcová AC Sparta Praha 0 0
Karolína Výtisková 15 let Lokomotiva Brno H.H. 4 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Klaudie Antony 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Andrea Gajdušková 1.FC Slovácko 0 0
Adriana Lauková AC Sparta Praha 0 0
Jolana Pávková FK Pardubice 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Daniel Šmejkal Trenér
Michaela Daněčková Asistent trenéra
Michal Špit Trenér brankářek
Jakub Borůvka Kondiční trenér
Marek Opočenský Hlavní vedoucí
Kateřina Tomková Technický vedoucí
Jméno Funkce
Martin Pavlíček Videoanalytik
Jiří Krejčíř Lékař
Lucie Kupčíková Fyzioterapeut
Marika Hasíková Masér