Mistrovská Slavia chvilku po poledni oznámila příchod Kláry Cvrčkové, později se k ní přidala i Barbora Polcarová. Obě přicházejí z letenského klubu jako volné hráčky po skončení smlouvy, v Edenu podepsaly smlouvy do roku 2026.

„Všichni víme, že Slavia má nejlepší fanoušky, kteří podporují jak mužský, tak ženský fotbal. Doufám, že po sezoně budeme moct všichni společně oslavit titul, “ nechala se slyšet na webu vršovického klubu Cvrčková. „Pocity po podpisu nové smlouvy zde ve Slavii jsou jen pozitivní. Moc jsem se těšila na tuto výzvu a nemůžu se dočkat toho, co mě tu čeká,“ přidala se Polcarová.

Naopak do Sparty přichází jako volná hráčka Michaela Khýrová, která již v rudém dresu hrála. V dorostu získala se Spartou tři tituly, v sezoně 2018/19 si odbyla ligový debut v A týmu. Po hostování na Dukle následně zamířila do Slavie.

„Je to pro mě nová výzva, nová zkušenost. Těším se na to,“ svěřila se Khýrova na klubovém webu. Do přípravy se Spartou se zapojila i Franny Černá, klub s hráčkou ladí podmínky jejího působení na Letné.

foto: slavia.cz, sparta.cz

První přestupy na domácí scéně (1. 7. 2024)

První přestupy na domácí scéně (1. 7. 2024)