V sobotu zajížděla Slavia na sever Čech, kde je v Hrádku nad Nisou přivítal liberecký Slovan. Pražanky potvrdily svoji formu a Severočešky porazily 6:1. V prvním poločase otevřela skóre Košíková, následně šel Slovan do deseti, po druhé žluté kartě musela předčasně do sprch Goretkiová. V nastaveném čase prvního dějství navíc přidala druhou branku sešívaných Černá.

Chvilku po změně stran Slavia přidala rychle dvě branky, přesně mířily Svitková se Stackpole. Liberci se podařilo snížit zásluhou Brázdové, která se nemýlila z nařízeného pokutového kopu. Deset minut před koncem však vstřelila pátou branku Pražanek Szewieczková a na konečných 1:6 uzavřela Keene.

FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1:6 (0:2)
Branky: 66. Brázdová (pen.) - 32. Košíková, 45.+1 Černá, 49. Svitková, 51. Stackpole, 80. Szewieczková, 87. Keene
ČK: 39. Goretkiová (Liberec)

Jediné nedělní utkání se odehrálo v Uherském Hradišti, kde třetí Slovácko vyzvalo druhou Spartu. A právě domácí fotbalistky vedly po gólu Anety Poláškové, která překonala vyběhnutou brankářku Pražanek. Hned za dvě minuty však Sparta srovnala, když si na centr Martínkové naběhla Kotrčová. Navíc po čtvrt hodině hry došlo na otočku, to se radovala po přesném zakončení Chang. V dalším průběhu se již diváci gólu nedočkaly, a tak si Sparta odvezla všechny tři body do Prahy.

1.FC Slovácko – AC Sparta Praha 1:2 (1:2)
Branky: 7. Polášková A. – 9. Kotrčová, 15. Chang

Ve skupině o záchranu předposlední Baník hostil v Radvanicích Lokomotivu a v duelu nakonec diváci žádný gól neviděli. Ostravankám se však přiblížily poslední Pardubice, které i napodruhé v nadstavbové části porazily Viktorii Plzeň. Východočešky vedly po gólu Fialové, Viktoriánky srovnaly zásluhou Horáčkové. Po pěti minutách druhého poločase však vstřelila vítěznou branku domácí Novotná. Pardubice ztrácí na Baník dva body, příští víkend se tak oba týmy střetnou v předposledním kole v přímém boji o záchranu.

FC Baník Ostrava – Lokomotiva Brno H.H. 0:0

FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)

Branky: 9. Fialová, 50. Novotná – 24. Horáčková