Čtyřiadvacetiletá reprezentantka Černé Hory podepsala ve Slavii smlouvu na dva roky. V národním týmu debutovala Stanović talentovaná hráčka v roce 2018 během vítězného utkání proti Albánii. Od té doby odehrála v reprezentačním dresu 39 zápasů.

Pátá letní posila Pražanek má za sebou působení v polských klubech UKS SMS Lodz, GKS Katowice a Czarni Sosnowiec. Do Slavie přichází z maďarského Ferencvárose, kde nastupovala v minulé sezoně. V dresu maďarského týmu si zahrála také Ligu mistryň.

„Nadja je levonohá, technicky nadaná hráčka, mnohonásobná reprezentantka své země, která loni navíc s Ferencvarosem získala mistrovský titul v Maďarsku. Slibujeme si, že i díky ní po odchodu některých hráček hrajících na levé straně na těchto pozicích neoslabíme,“ řekl k přestupu místopředseda představenstva Slavie Martin Říha.

„Chtěla jsem jít do Slavie, protože je to určitě velký klub s velkým jménem, který samozřejmě vždy hraje na vrcholu. Jsem vděčná za příležitost hrát tady,“ těší se posila žen na nové angažmá v Edenu.

zdroj: slavia.cz