Dvě poslední finálová utkání vyhrála Slavia, když dvakrát udolala Spartu Praha. Proti Slovácku se tak nyní pokusí dotáhnout vítězný hattrick. Hrát se bude ve středu 8. května s výkopem ve 12:45.

Sváteční den 8. května 2024 přinese mimo jiné také zápas finále Poháru žen FAČR. V utkání hraném ve Velkém Meziříčí bude loňský a předloňský triumf v této soutěži obhajovat pražská Slavia, která v souboji o český pohár vyzve celek 1.FC Slovácko.

Slavia v cestě za postupem do finále ve čtvrtfinále rozstřílela Lokomotivu Brno jednoznačně 6:0. V repríze loňského finále pak Slavia v semifinále nastoupila proti Spartě Praha, kterou zdolala také s velkým přehledem 4:0.

Tým Slovácka ve čtvrtfinále vyhrál vysokým rozdílem nad Pardubicemi (7:0) a v semifinále pak po remíze s Libercem (1:1) vyhrál po penaltovém rozstřelu.

Duel mezi Slavií Praha a 1.FC Slovácko se odehraje na stadionu ve Velkém Meziříčí ve středu 8. května s výkopem ve 12:45.

Vstupenky jsou v prodeji on-line v síti Ticketportal ZDE. Utkání bude navíc přímým přenosem přenášet televizní kanál ČT sport.