Trenéři v historii

Jméno a příjmení Období Zápasy Výhry Remízy Prohry
Rada Karel 1. 2. 2017 - do současnosti 69 29 18 22
Krejčík Stanislav 17. 8. 2013 - 28. 10. 2014 13 5 2 6
Čermák Petr 24. 8. 2012 - 23. 6. 2013 5 2 2 1
Hruška Vladimír 21. 9. 2009 - 21. 6. 2012 18 8 2 8
Žovinec Dušan 11. 3. 1993 - 31. 5. 2009 95 44 16 35
Haniaková Eva 18. 4. 2003 - 7. 9. 2008 39 20 6 13
Trávník Pavel 23. 2. 2001 - 14. 6. 2001 1 1 0 0