Tým vedený trenérem Karlem Radou vyzve v rámci kvalifikační skupiny o mistrovství Evropy soupeře, který by měl být na podobné kvalitativní úrovni a se kterým by český tým měl bojovat o třetí místo ve skupině.

Důležitý kvalifikační zápas se odehraje v pražském Edenu ve Fortuna Areně, kde hraje svoje domácí zápasy Slavia Praha. Stadion s téměř dvaceti tisícovou kapacitou je při ligových duelech pravidelně zaplněný a před velmi slušnou atmosférou se v Edenu hrálo i poslední derby ženských týmů Slavie a Sparty, které navštívilo 6216 diváků.

Reprezentace žen by ráda spoléhala také na co nejvyšší diváckou kulisu. Rekordní návštěva na ženský reprezentační A-tým přišla na konci října loňského roku, kdy v Malšovické Areně v Hradci Králové dorazilo na utkání s Bosnou a Hercegovinou 7488 diváků.

„Máme ambici rekordní návštěvu na ženskou fotbalovou reprezentaci opět navýšit. Budeme moc rádi, pokud do Edenu dorazí co nejvíce fanoušků, kteří našim hráčkám pomohou v honbě za důležitými třemi body,“ říká vedoucí úseku ženského fotbalu Miroslava Fousková.

Vstupenky na utkání proti Belgii, které se odehraje v pátek 31. května od 18:30, jsou v prodeji na webu Ticketportal.cz.

Zájemci z řad organizované mládeže (školy, fotbalové kluby, školská zařízení) mohou žádat o vstupenky zdarma prostřednictvím online formuláře.

Online formulář pro žádost o vstupenky zdarma naleznete ZDE.

Pro vstupenky zdarma platí praxe, že na 10 dětí náleží jedna vstupenka zdarma pro doprovázející dospělou osobu. Žádosti o vstupenky pro organizovanou mládež, kde je nutné vyplnit, pod kým je skupina organizována a nezbytné kontaktní údaje, lze zasílat do středy 29. května.

Tyto vstupenky budou rozesílány průběžně podle přijatých požadavků. Místa pro školní a organizovanou mládež jsou kapacitně omezena, proto bude platit pořadí došlých žádostí.

Vozíčkáři si mohou své vstupenky zdarma rezervovat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz