Hlavní téma dalšího setkání trenérů dívek bylo věnováno opět brankářkám, i proto byli přítomni trenéři brankářek reprezentačních celků. Představen tak byl návrh spolupráce reprezentačních trenérů brankářek, možnosti oblastí a míst tréninků. Brankářské kempy by se také měly konat každý půlrok v rámci reprezentačních soustředění WU17 a WU19.

Další téma se věnovalo kempům WU13 a WU14. Bylo představeno rozdělení kompetencí, probíhá tvorba realizačních týmů, vše koordinuje trenér reprezentace WU17 Jaroslav Hynek, profesionální šéftrenéři připraví metodiku v daných oblastech.

Výběry WU14 mají na starosti trenérky Michaela Daněčková a Oľga Kušnierová, které budou v kontaktu s trenéry kempů WU13  a čeká je také tvorba realizačních týmů. Metodika vzdělávání bude navazovat na mladší kategorii a dále reagovat na pokrok.

V plénu se také probral tzv. statut reprezentantky, který je vnímám jako důležitý. Trenéři budou společně pracovat na struktuře, které by měla vycházet ze semináře UEFA, který proběhl v Praze. Věnovat by se mělo technicko-taktické stránce, kondici, a také mentální a sociální složce. Starat se o výkonnostní růst hráčky.

Další setkání trenérů dívek proběhne 20.8.2019 v Pardubicích, který se bude převážně věnovat kempům WU13 a WU14.