Domácí utkání Slavie proti St. Pöltenu se mělo odehrát v Edenu již v prosinci, po tragických událostí na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy však byl duel odložen. Nově se tedy oba celky střetnou tento čtvrtek 18. ledna, ovšem stejně jako v minulém ročníku se celky střetnou v Mladé Boleslavi, jelikož v Edenu dochází k výměně trávníku a jeho přípravě na jarní část sezony. Na stejném místě se i o týden později odehraje další duel proti SK Brann.

Pražanky mají po třech utkání na svém kontě jeden bod za bezbrankovou remízu v Rakousku. Předtím ale nejdříve jasně podlehly favorizovanému Lyonu, na body nedosáhly ani na půdě norského Brannu. Nyní se svěřenkyně trenéra Karla Pitáka v mladoboleslavském azylu pokusí o vstřelení prvního gólu v letošním ročníku Ligy mistryň, který by následně mohl dovézt sešívané i k historicky první výhře v základní skupině této prestižní evropské soutěže.

Vstupenky na utkání jsou pro všechny fanoušky zdarma. Na stadion Lokotrans Areny se dostanete vstupem č. 1 bez nutnosti se prokazovat vstupenkou či jiným dokladem. Můžete si vybrat libovolné volné místo v rámci sektorů H-K, které jsou pro tento zápas otevřeny.

Duel bude možné opět sledovat i v přímém přenosu na YouTube.

Liga mistryň 2023/24 - skupina B
18. 1. 2024  18:45  SK Slavia Praha - SKN St. Pölten (Mladá Boleslav)
25. 1. 2024  18:45  SK Slavia Praha - SK Brann (Mladá Boleslav)
31. 1. 2024  18:45  Olympique Lyon - SK Slavia Praha (OL Stadium)

Podrobnosti - UEFA.com