Středeční předehrávka na stadionu U Nisy vyšla lépe Pražankám, které vyhrály 3:1. Spartu do vedení poslala Cvrčková, vedení zvýšila ve druhém poločase Martínková, pro kterou to byl poslední zápas její bohaté kariéry. V duelu se s kariérou loučila i její spoluhráčka Bužková. Zanedlouho však snížila domácí Růžičková, konečnou podobu utkání dala v závěru sparťanka Paulenová. Druhou Spartu čeká v létě Liga mistryň, Pražanky však začnou již v prvním kole ligové části, které se hraje formou miniturnaje.

FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha 1:3 (0:1)
Branky: 73. Růžičková – 25. Cvrčková, 71. Martínková, 90. Paulenová

Sobota patřila souboji jistých mistryň ze Slavie s třetím Slováckem. Pražanky vedly již od sedmé minuty, když přesně zamířila Křivská. Tempo utkání bylo poklidnější, nakonec padla ještě jedna branka, a to chvilku před koncem, když se prosadila nejlepší střelkyně soutěže Nekesa, která zvýšila vedení na 2:0. Po utkání Slovácko převzalo pohár a medaile za třetí místo, následně mohly propuknout oficiální oslavy mistrovského titulu Slavie, která se potřetí za sebou raduje z double.

Mistrovská Slavia má před sebou v Lize mistryň druhé kolo v mistrovské části, které je posledním krůčkem k postupu do skupinové fáze. Třetího zástupce Česko v příští sezoně nejprestižnější evropské soutěži již mít nebude.

SK Slavia Praha – 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
Branky: 7. Křivská, 85. Nekesa

V sobotu se odehrály také rozhodující duely o záchranu. Předposlední Pardubice hostily doma Lokomotivu Brno a Perníkářky se nakonec mohly radovat ze záchrany. Na gól Potůčkové reagovaly Brnňanky vyrovnáváním, když se z pokutového kopu prosadila Holá, po hodině hry však rozhodla Hrobská. Pardubice nakonec předskočily Lokomotivu na šesté místo, díky lepší bilanci ze vzájemných utkání.

FK Pardubice – Lokomotiva Brno H.H. 2:1
Branky: 6. Potůčková, 58. Hrobská – 48. Holá (pen.)

Poslední Baník jel do Plzně, kde se v modročerveném dresu Viktoriánek naposledy představila Pacandová, která se s kariérou rozloučila jediný gólem utkání, deset minut před koncem proměnila pokutový kop a Plzeň porazila Baník 1:0. Ostravanky tak po dvou letech míří do druhé ligy, v nejvyšší soutěži je nahradí FC Praha.

FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava 1:0
Branky: 81. Pacandová (pen.)