Česko 17 ženy - Bilance dle soupeřů

Země Zápasy V-R-P Skóre
Anglie
3 1-1-1 3:3
Development Tournament WU17 2016 5. 4. 2016 ENG 3:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 7. 4. 2009 Malmédy CZE 1:0 ENG
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 25. 3. 2008 Praha ENG 0:0 CZE
Ázerbájdžán
3 3-0-0 23:2
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 29. 9. 2015 Lutych CZE 4:1 AZE
MPU ženy U-17 ČR - Ázerbájdžán 3. 2. 2012 Tachov CZE 11:0 AZE
MPU ženy U-17 ČR - Ázerbájdžán 1. 2. 2012 Tachov CZE 8:1 AZE
Bavorsko
8 3-1-4 8:16
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 4. 8. 2022 Dobřany CZE 0:4 GER
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 2. 8. 2022 Dobřany CZE 3:1 GER
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 8. 8. 2019 GER 3:0 CZE
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 6. 8. 2019 GER 2:0 CZE
Přípravné zápasy s Bavorskem (8.8.-10.8.2018) 10. 8. 2018 Tännesberg GER 6:1 CZE
Přípravné zápasy s Bavorskem (8.8.-10.8.2018) 8. 8. 2018 Tännesberg GER 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 5. 8. 2017 Paulsdorf GER 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 4. 8. 2017 Paulsdorf GER 0:2 CZE
Bavorsko
13 3-3-7 19:26
MPU U17 ženy - Bavorsko 1. 8. 2016 Paulsdorf GER 1:0 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 31. 7. 2016 Paulsdorf GER 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 6. 2015 Oberhaching GER 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 5. 6. 2015 Oberhaching GER 1:2 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 10. 8. 2014 Oberhaching GER 0:1 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 9. 8. 2014 Oberhaching GER 1:1 CZE
MPU ženy U-17 Bavorsko - ČR 7. 7. 2013 Oberhaching CZE 0:1 GER
MPU ženy U-17 Bavorsko - ČR 6. 7. 2013 Oberhaching CZE 3:3 GER
MPU Bavorsko - ČR U-17 ženy 5. 8. 2012 Paulsdorf CZE 1:2 GER
MPU Bavorsko - ČR U-17 ženy 4. 8. 2012 Paulsdorf CZE 0:3 GER
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 28. 8. 2011 Oberhaching GER 2:4 CZE
MPU Bavorsko - ČR ženy U-17 29. 8. 2010 Oberhaching CZE 0:3 GER
MPU Bavorsko - ČR ženy U-17 28. 8. 2010 Oberhaching CZE 5:5 GER
Belgie
3 0-1-2 2:4
WU17 MIMA Cup 2020 13. 2. 2020 Murcia CZE 0:1 BEL
Přátelská utkání žen do 17 let s Belgií 21. 2. 2018 Tubize BEL 2:1 CZE
Přátelská utkání žen do 17 let s Belgií 18. 2. 2018 Tubize BEL 1:1 CZE
Belgie
8 2-3-3 9:12
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 4. 10. 2015 Lutych CZE 2:4 BEL
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 10. 5. 2013 Dublin CZE 0:0 pen: 3:5 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 5. 10. 2011 Roudnice nad Labem CZE 0:0 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 14. 4. 2011 Zruč CZE 0:1 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 5. 4. 2009 Malmédy CZE 1:0 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 30. 3. 2008 Praha CZE 3:1 BEL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 19. 5. 2002 Rokycany CZE 1:4 BEL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 30. 9. 2001 Brusel BEL 2:2 CZE
Bělorusko
3 3-0-0 17:1
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 14. 4. 2015 Montepulciano CZE 4:1 BLR
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 30. 9. 2011 Roudnice nad Labem CZE 5:0 BLR
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 10. 11. 2007 Madrid BLR 0:8 CZE
Bosna a Hercegovina
1 1-0-0 1:0
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 25. 10. 2022 Tatabanya BIH 0:1 CZE
Colorado Storm
2 1-1-0 7:4
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 12. 6. 2016 Praha CZE 2:2 USA
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 11. 6. 2016 Praha CZE 5:2 USA
Černá Hora
1 1-0-0 11:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 4. 8. 2013 Pitmedden CZE 11:0 MNE
Česká republika
1 1-0-0 3:2
Soustředění U-17 žen 15. 11. 2017 Nymburk CZE 2:3 CZE
Dánsko
3 1-0-2 4:6
Development Tournament WU17 2016 7. 4. 2016 CZE 1:3 DEN
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 21. 2. 2015 Dublin DEN 3:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 17. 10. 2013 Fátima CZE 3:0 DEN
Dánsko
1 0-0-1 0:3
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 21. 10. 2018 DEN 3:0 CZE
Estonsko
2 2-0-0 13:0
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 11. 3. 2023 Buftea CZE 5:0 EST
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 1. 10. 2017 Tallinn CZE 8:0 EST
Estonsko
2 2-0-0 9:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 6. 9. 2012 Radenci CZE 3:0 EST
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 2. 10. 2011 Roudnice nad Labem CZE 6:0 EST
Faerské ostrovy
1 1-0-0 5:1
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 15. 10. 2018 CZE 5:1 FRO
Finsko
2 2-0-0 6:0
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 25. 3. 2017 Domažlice CZE 1:0 FIN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 23. 3. 2017 Domažlice CZE 5:0 FIN
Francie
3 0-1-2 2:5
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 26. 3. 2019 Luso FRA 2:0 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 2. 5. 2017 Plzeň CZE 1:2 FRA
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 19. 3. 2016 FRA 1:1 CZE
Francie
1 0-0-1 0:4
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 12. 5. 2014 Vila Pouca de Aguiar FRA 4:0 CZE
Gruzie
2 2-0-0 17:0
1. fáze kvalfikace ME WU17 20. 10. 2019 Stara Pazova CZE 4:0 GEO
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 1. 10. 2015 Eupen GEO 0:13 CZE
Irsko
5 5-0-0 7:1
Přípravné zápasy v Irsku (14.-17.9.2018) 17. 9. 2018 IRL 0:2 CZE
Přípravné zápasy v Irsku (14.-17.9.2018) 15. 9. 2018 IRL 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 8. 9. 2017 Hradec Králové CZE 2:1 IRL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 9. 2017 Hradec Králové CZE 1:0 IRL
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 21. 3. 2016 CZE 1:0 IRL
Irsko
3 2-1-0 7:3
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 20. 2. 2015 Dublin IRL 0:2 CZE
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 7. 5. 2013 Dublin CZE 3:3 pen: 3:1 IRL
1. fáze kvalifikace ME 21. 10. 2010 Lurgan CZE 2:0 IRL
Island
1 1-0-0 2:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 11. 9. 2012 Radenci CZE 2:0 ISL
Itálie
11 3-5-3 14:13
Kvalifikace na ME WU17 29. 3. 2018 ITA 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 28. 2. 2017 ITA 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 26. 2. 2017 ITA 4:2 CZE
Přípravný turnaj WU17 2016 6. 9. 2016 Příbram CZE 4:1 ITA
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 4. 5. 2016 Borisov ITA 0:0 CZE
Development Tournament WU17 2016 9. 4. 2016 CZE 1:2 ITA
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 9. 4. 2015 Montepulciano ITA 0:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 15. 10. 2013 Fátima ITA 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 9. 4. 2013 Roudnice nad Labem CZE 2:2 ITA
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 9. 4. 2011 Zruč CZE 1:1 ITA
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 7. 11. 2007 Madrid ITA 2:3 CZE
Jordánsko
1 1-0-0 6:0
MPU U17 ženy - Bavorsko 10. 8. 2014 Oberhaching JOR 0:6 CZE
Litva
1 1-0-0 18:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 9. 10. 2009 Kaunas CZE 18:0 LTU
Lotyšsko
1 1-0-0 10:1
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 13. 9. 2008 Strumica CZE 10:1 LVA
Maďarsko
9 4-0-5 15:13
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 19. 10. 2022 Telki CZE 0:1 HUN
Kvalifikace ME WU17 2022 - 2. kolo, Liga A 7. 4. 2022 Telki HUN 3:0 CZE
WU17 MIMA Cup 2020 11. 2. 2020 Murcia HUN 3:2 CZE
Kvalifikace na ME WU17 26. 3. 2018 HUN 3:0 CZE
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 24. 3. 2016 HUN 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 9. 9. 2015 CZE 0:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 7. 9. 2015 CZE 4:0 HUN
MPU U17 ženy - Maďarsko 24. 9. 2014 Lipót HUN 0:1 CZE
MPU U17 ženy - Maďarsko 22. 9. 2014 Lipót HUN 2:6 CZE
Mexiko
2 0-1-1 3:4
Přípravná utkání WU17 s Mexikem 24. 10. 2021 Mnichovo Hradiště CZE 1:1 MEX
Přípravná utkání WU17 s Mexikem 21. 10. 2021 Praha CZE 2:3 MEX
Německo
5 0-0-5 5:20
Přípravné utkání s Německem WU17 (2.5.2018) 2. 5. 2018 Domažlice CZE 3:4 GER
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 8. 5. 2017 Příbram GER 5:1 CZE
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 10. 5. 2016 Borisov CZE 0:4 GER
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 11. 4. 2015 Montepulciano GER 5:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 10. 4. 2012 Madrid CZE 0:2 GER
Nizozemsko
3 0-1-2 1:6
Kvalifikace ME WU17 2022 - 1. kolo, Liga A 5. 10. 2021 Uden CZE 1:1 NED
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 7. 10. 2017 Tallinn NED 3:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 27. 3. 2008 Praha CZE 0:2 NED
Norsko
6 2-0-3 8:11
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 22. 10. 2022 Telki NOR 1:2 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 12. 1. 2016 NOR 1:0 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 10. 1. 2016 NOR 6:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 3. 2015 Praha CZE 1:3 NOR
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 4. 3. 2015 Praha CZE 3:0 NOR
Polsko
9 4-1-4 10:9
MPU ČR - Polsko 25. 9. 2013 Náchod CZE 2:1 POL
MPU ČR - Polsko 23. 9. 2013 Dzieržoniów POL 1:0 CZE
MPU ČR - Polsko ženy U-17 1. 10. 2010 Dzieržoniów POL 0:1 CZE
MPU ČR - Polsko ženy U-17 29. 9. 2010 Náchod CZE 1:3 POL
MPU Polsko - ČR 2x 29. 8. 2009 Bielsko - Biala CZE 1:1 POL
MPU Polsko - ČR 2x 27. 8. 2009 Bielsko - Biala POL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 18. 9. 2008 Strumica CZE 2:0 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 22. 10. 2000 Lázně Bohdaneč CZE 2:0 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 29. 7. 2000 Dankowice POL 2:1 CZE
Polsko
2 0-1-1 2:3
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 14. 3. 2023 Bukurešť POL 2:2 CZE
WU17 Mini tournament 3. 2. 2019 CZE 0:1 POL
Portugalsko
6 3-1-2 8:6
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 22. 2. 2023 POR 3:2 CZE
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 23. 3. 2019 Luso CZE 0:1 POR
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 13. 10. 2016 Cruz Quebrada POR 0:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 11. 10. 2016 Cruz Quebrada POR 1:2 CZE
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 13. 5. 2014 Vila Real City POR 0:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 20. 10. 2013 Fátima POR 1:1 CZE
Rakousko
6 1-0-5 7:22
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 4. 9. 2022 Schrems AUT 4:0 CZE
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 1. 9. 2022 Třeboň CZE 1:2 AUT
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 5. 9. 2021 Schrems AUT 7:2 CZE
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 2. 9. 2021 Roudné CZE 1:4 AUT
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 27. 9. 2019 Třeboň CZE 3:1 AUT
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 25. 9. 2019 Gmünd AUT 4:0 CZE
Rakousko
3 1-0-2 2:6
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 23. 2. 2015 Dublin CZE 1:0 AUT
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 23. 10. 2014 Lindabrunn AUT 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 7. 10. 2009 Kaunas CZE 1:5 AUT
Rumunsko
1 0-0-1 0:1
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 8. 3. 2023 Buftea CZE 0:1 ROU
Severní Irsko
3 2-0-1 8:4
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 20. 10. 2014 Lindabrunn CZE 2:0 NIR
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 2. 8. 2013 Inverurie CZE 3:4 NIR
1. fáze kvalifikace ME 18. 10. 2010 Belfast CZE 3:0 NIR
Severní Irsko
1 1-0-0 2:1
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 29. 3. 2019 Mealhada NIR 1:2 CZE
Severní Makedonie
2 2-0-0 10:1
1. fáze kvalifikace ME 16. 10. 2010 Dungannon CZE 8:0 MKD
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 16. 9. 2008 Strumica MKD 1:2 CZE
Skotsko
2 2-0-0 9:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 7. 8. 2013 Inverurie SCO 0:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 12. 10. 2009 Kaunas SCO 0:5 CZE
Skotsko
2 1-0-1 4:3
WU17 Mini tournament 6. 2. 2019 CZE 3:0 SCO
Přípravný turnaj WU17 2016 11. 9. 2016 Tachov CZE 1:3 SCO
Slovensko
2 1-1-0 3:1
Soustředění U-17 žen 13. 2. 2007 Brezová SVK 1:3 CZE
Soustředění U-17 žen 12. 2. 2007 Senec SVK 0:0 CZE
Slovinsko
1 0-1-0 1:1
Kvalifikace ME WU17 2022 - 1. kolo, Liga A 29. 9. 2021 Venray SVN 1:1 CZE
Slovinsko
1 1-0-0 4:0
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 8. 9. 2012 Radenci CZE 4:0 SVN
Srbsko
5 3-1-1 8:4
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 19. 2. 2023 SRB 2:1 CZE
Přípravná utkání WU17 se Srbskem 20. 2. 2022 Stara Pazova SRB 0:3 CZE
Přípravná utkání WU17 se Srbskem 18. 2. 2022 Stara Pazova SRB 0:1 CZE
1. fáze kvalfikace ME WU17 26. 10. 2019 Stara Pazova SRB 1:2 CZE
Kvalifikace na ME WU17 23. 3. 2018 CZE 1:1 SRB
Srbsko
1 0-1-0 2:2
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 15. 4. 2012 Madrid CZE 2:2 SRB
Španělsko
8 1-1-6 6:17
Kvalifikace ME WU17 2022 - 2. kolo, Liga A 13. 4. 2022 Telki CZE 0:2 ESP
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 5. 5. 2017 Domažlice CZE 1:5 ESP
Přípravný turnaj WU17 2016 8. 9. 2016 Příbram CZE 0:2 ESP
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 7. 5. 2016 Minsk CZE 0:1 ESP
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 12. 4. 2012 Madrid CZE 0:2 ESP
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 14. 4. 2011 Zruč CZE 3:1 ESP
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 10. 4. 2009 Malmédy ESP 3:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 5. 11. 2007 Madrid ESP 1:1 CZE
Švédsko
1 0-0-1 1:2
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 11. 4. 2013 Praha CZE 1:2 SWE
Švédsko
1 0-0-1 0:2
WU17 MIMA Cup 2020 15. 2. 2020 Murcia CZE 0:2 SWE
Švýcarsko
6 2-0-4 4:10
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 14. 4. 2013 Slaný CZE 2:0 SUI
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 8. 9. 2009 Wintherthur SUI 2:0 CZE
MPU ČR - Švýcarsko 2x 26. 3. 2009 Praha CZE 2:1 SUI
MPU ČR - Švýcarsko 2x 24. 2. 2009 Slaný CZE 0:3 SUI
PU Švýcarsko-ČR "ženy" U 17 30. 9. 2007 Renens SUI 3:0 CZE
PU Švýcarsko-ČR "ženy" U 17 28. 9. 2007 Lausanne SUI 1:0 CZE
Turecko
1 1-0-0 2:1
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 4. 10. 2017 Tallinn CZE 2:1 TUR
Turecko
1 1-0-0 7:0
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 15. 5. 2014 Vila Real City CZE 7:0 TUR
Ukrajina
1 1-0-0 4:2
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 18. 10. 2014 Trumau CZE 4:2 UKR
Ukrajina
2 1-1-0 3:1
1. fáze kvalfikace ME WU17 23. 10. 2019 Stara Pazova CZE 1:1 UKR
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 18. 10. 2018 CZE 2:0 UKR
Wales
1 0-0-1 1:2
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 16. 2. 2023 CZE 1:2 WAL
Wales
1 0-1-0 1:1
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 8. 5. 2013 Dublin CZE 1:1 pen: 4:3 WAL
země
zápasů
v-r-p
skóre
Anglie
3
1-1-1
3:3
Ázerbájdžán
3
3-0-0
23:2
Bavorsko
13
3-3-7
19:26
Bavorsko
8
3-1-4
8:16
Belgie
3
0-1-2
2:4
Belgie
8
2-3-3
9:12
Bělorusko
3
3-0-0
17:1
Bosna a Hercegovina
1
1-0-0
1:0
Colorado Storm
2
1-1-0
7:4
Černá Hora
1
1-0-0
11:0
Česká republika
1
1-0-0
3:2
Dánsko
3
1-0-2
4:6
Dánsko
1
0-0-1
0:3
Estonsko
2
2-0-0
13:0
Estonsko
2
2-0-0
9:0
Faerské ostrovy
1
1-0-0
5:1
Finsko
2
2-0-0
6:0
Francie
3
0-1-2
2:5
Francie
1
0-0-1
0:4
Gruzie
2
2-0-0
17:0
Irsko
5
5-0-0
7:1
Irsko
3
2-1-0
7:3
Island
1
1-0-0
2:0
Itálie
11
3-5-3
14:13
Jordánsko
1
1-0-0
6:0
Litva
1
1-0-0
18:0
Lotyšsko
1
1-0-0
10:1
Maďarsko
9
4-0-5
15:13
Mexiko
2
0-1-1
3:4
Německo
5
0-0-5
5:20
Nizozemsko
3
0-1-2
1:6
Norsko
6
2-0-3
8:11
Polsko
2
0-1-1
2:3
Polsko
9
4-1-4
10:9
Portugalsko
6
3-1-2
8:6
Rakousko
6
1-0-5
7:22
Rakousko
3
1-0-2
2:6
Rumunsko
1
0-0-1
0:1
Severní Irsko
3
2-0-1
8:4
Severní Irsko
1
1-0-0
2:1
Severní Makedonie
2
2-0-0
10:1
Skotsko
2
2-0-0
9:0
Skotsko
2
1-0-1
4:3
Slovensko
2
1-1-0
3:1
Slovinsko
1
1-0-0
4:0
Slovinsko
1
0-1-0
1:1
Srbsko
5
3-1-1
8:4
Srbsko
1
0-1-0
2:2
Španělsko
8
1-1-6
6:17
Švédsko
1
0-0-1
1:2
Švédsko
1
0-0-1
0:2
Švýcarsko
6
2-0-4
4:10
Turecko
1
1-0-0
2:1
Turecko
1
1-0-0
7:0
Ukrajina
1
1-0-0
4:2
Ukrajina
2
1-1-0
3:1
Wales
1
0-0-1
1:2
Wales
1
0-1-0
1:1