Nedělní finálový den začal duelem o sedmé místo v němž se utkaly Slávistky s Norimberkem. Německý soupeř se dostal do dvoubrankového vedení, snížení Pražanek však přišlo pozdě a nakonec prohrály 1:2.

Následovalo utkání bratislavského Slovanu s německou Jenou, které nakonec po remíze 1:1 rozhodovaly až pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější bundesligové fotbalistky.

Zápas o bronz se stal jednoznačnou záležitostí pražské Sparty, která nasázela maďarskému Ferencvároši šest branek. Loňské vítězky tak letos skončily na třetím místě.

Do finále se probojovalo Slovácko a finské TiPS. Na vedení skandinávského soupeře dokázaly svěřenkyně trenéra Marečka dvakrát reagovat, ale nakonec jim patří druhá příčka, Finky zvítězily 4:2 a zaslouženě mohly přebrat z rukou starosty města Slaný Mgr. Martina Hrabánka vítězný pohár a medaile.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Jenna Topra z TiPS, z vítězného týmu zvolili organizátoři i nejlepší brankářku turnaje Riina Isokäänta. Nejvíce branek v 6. ročníku WFC Cup vstřelila hráčka Slovácka Šárka Krištofová.

Všem celkům děkujeme za účast a předvedené výkony, zraněným hráčkám přejeme brzké uzdravení a za rok se těšíme při dalším ročníku.

Utkání o umístění:
7./8. místo: SK Slavia Praha - 1.FC Nürnberg 1:2
5./6. místo: ŠK Slovan Bratislava - FF USV Jena 1:1 (2:3p)
3./4. místo: Ferencvárosi TC - AC Sparta Praha 0:6 VIDEO 
Finále: TiPS - 1.FC Slovácko 4:2 VIDEO

Výsledky - skupina A:
1.FC Slovácko - SK Slavia Praha 2:0
FF USV Jena - Ferencvárosi TC 0:0
1.FC Slovácko - FF USV Jena 5:2
Ferencvárosi TC - SK Slavia Praha 3:1
SK Slavia Praha - FF USV Jena 0:2
Ferencvárosi TC - 1.FC Slovácko 2:2

Výsledky - skupina B:
1.FC Nürnberg - ŠK Slovan Bratislava 0:2
AC Sparta Praha - TiPS 2:3
1.FC Nürnberg - AC Sparta Praha 0:6
TiPS - ŠK Slovan Bratislava 3:1
ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha 0:0
TiPS - 1.FC Nürnberg 1:0