V úterý 20. února nastoupila Lokomotiva Brno proti Spartaku Myjava, kdy Jihomoravanky nestačily na slovenské soupeřky a prohrály 0:5. Zimní přípravu zakončila také Sparta, která si na Strahov pozvala liberecký Slovan. Pražanky nakonec zvítězily těsně 3:2. „Se zápasem jsme spokojení z pohledu, že jsme zapojili holky z béčka, takže to byl takový mix hráček. Jsme spokojení s intenzitou toho zápasu. Bylo vidět, že hrají holky z dvou týmů – z áčka a béčka. Souhra a některé principy nám nefungovaly úplně na sto procent. Jsme rádi, že si to všechny hráčky mohly vyzkoušet a že jsme je mohli vidět v systému, který chceme hrát, a zároveň jak se s tím dokážou popasovat," hodnotil střetnutí asistent trenéra Sparty Marian Nincz.

Baník Ostrava odehrál další utkání s polským soupeřem, tentokrát remizoval s UJ Krakov 2:2, když přišel o vedení v závěru. „V naší hře byla spousta pozitiv. Lépe se rozhodujeme, vytváříme si šance, dáváme góly a začínáme hrát čím dál vyspělejší fotbal. Za týden hrajeme pohár proti Liberci a určitě tam pojedeme sebevědomě a s velkou vírou v sílu a kvalitu našeho týmu," komentoval na klubovém webu duel trenér Baníku Witold Zajac.

Poslední Pardubice v generálce nastoupily proti druholigovému Hradci Králové a východočeské derby nakonec skončilo remízou 3:3. Perníkářky celé utkání dotahovaly náskok soupeřek, nakonec však v závěru dokázaly vyrovnat.

První březnový víkend již přinese ostré boje, na programu je čtvrtfinále Poháru žen FAČR. V sobotu Pardubice přivítají Slovácko, do Plzně přijede Sparta a Slavia se představí v Brně. V neděli pak dojde na duel libereckého Slovanu s Baníkem Ostrava.