Ve skupině o titul se jako první v sobotu představila Sparta, která musela bezpodmínečně vyhrát, aby si zajistila alespoň teoretickou šanci na zisk titulu. Pražanky byly v souboji s Libercem od prvních minut jasně lepší a zcela po zásluze tak vyhrály vysoko 5:0, když se střelecky prosadily Paulenová (2), Kotrčová, Trachtová a Cvrčková. Ani vysoké vítězství nakonec ale nestačilo, protože odpolední zápas Slavie na hřišti Slovácka přinesl očekávaný výsledek.

AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 5:0 (1:0)
Branky: 51. a 90. Paulenová, 37. Kotrčová, 56. Trachtová a 89. Cvrčková.

Fotbalistky Slavie vstupovaly do 3. kola nadstavby s tím, že jakékoliv vítězství na hřišti Slovácka jim zajistí mistrovský titul. O zisku mistrovské trofeje pro Slavii bylo jasno prakticky po čtvrt hodině hry, kdy vedly hostující fotbalistky po gólech Šurnovské a Stockpole již 2:0. Když ve 48. minutě zvýšila na 3:0 slovenská reprezentantka Tamara Morávková, bylo rozhodnuto.

1.FC Slovácko – SK Slavia Praha 0:3 (0:2)
Branky: 10. Šurnovská, 15. Stockpole, 48. Morávková.

Alespoň částečně zdramatizovaly boj o záchranu fotbalistky Pardubic, které dokázaly vyhrát na hřišti Lokomotivy Brno 2:1. Východočešky vedly po poločase 2:0, když se trefily Hrobská a Mrázková, za domácí pak deset minut před koncem pouze snížila Monika Hlaváčová.

Lokomotiva Brno H. H. – FK Pardubice 1:2 (0:2)
Branky: 80. Hlaváčová – 24. Hrobská, 34. Mrázková.

Souboj Baníku Ostrava proti Viktorii Plzeň přinesl vyrovnanou podívanou, která také skončila nerozhodně. Za hostující fotbalistky se v 61. minutě trefila Barbora Kadlecová, o čtvrt hodiny později pak vyrovnala Andrea Serafinová.

FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
Branky: 76. Serafinová – 61- Kadlecová.